Home » FIREMNÍ VIDEO

FIREMNÍ VIDEO

natáčení reklamních spotů a videí praha

Mezi dnešní nosná media bezesporu patří internet. Nelze ho přehlížet, či ignorovat. Odehrává se tam zábava, komunikace i prodej. S prodejem je úzce spjata reklama a marketing. Možnost oslovení zákazníka se mění na přímou komunikaci. Video jako jediný nástroj může pracovat s textem, obrazem i zvukem zároveň. Přirozeně se tak stává nejvyhledávanější možností prezentace. Dlouhé návody již dnes nikdo nečte, pokud může návod shlédnout na videu.

 

Proč produkt složitě popisovat v manuálu, když to lze říci během pár minut ve videu?

VYTVOŘÍME VÁM

 

REKLAMNÍ SPOT

S

Profesionální reklama použitelná v televizním vysílání a internetových kampaních. Jedná se o účinnou přesně cílenou reklamu na značku, nebo produkt, který tuto značku reprezentuje. Děj videa přibližuje pocit nebo myšlenku, která nejlépe tuto značku charakterizuje. Skloubení emocionálního prožitku s logickým souhlasem je ideální stav pro správnou funkci této reklamy.

PRODUKTOVÉ VIDEO

P

Ideální způsob jak v dnešním uspěchaném světě představit produkt, či službu, široké veřejnosti. Video má hlavně podtrhnout přednosti a jedinečnost výrobku na trhu. Seznámit s kvalitou a výhodami produktu. Obeznámit diváka proč právě u Vás má tento produkt koupit. Dát mu možnost pochopit, že zrouvna tento produkt je pro něj ten nejvhodnější. Kromě představení produktu, jsou důležité i pozitivní reference nebo testy obsažené v tomto videu, které zvednou poptávku po tomto produktu. Pak už jen stačí tyto videa umístit na e-shopy.

VIDEOVIZITKA

Z

Ucelené představení Vaší společnosti v pár minutách. Další možnost užití je prozentace osobnosti, ať už jste podnikatel, politik, spotovec, lékař, vědec, či kdokoliv jiný s potřebou se mediálně představit. Důraz je zde kladen na osobní charakter vyznění videa. Pro společnosti se jedná o možnost rychlého představení firmy pro na úvod před konferencí, náborem zaměstnanců, nebo veřejné prezentace nových produktů.

PRODEJNÍ VIDEO – VIDEOMARKETING

M

Video podobného střihu jako teleshoping. Prodávající naváže na svou osobu důvěru diváků, obsahem toho co prezentuje vede diváky k dalšímu šíření tohoto videa. Jedná se zejména o šíření na sociálních sítích. Myšlenka, kterou prodávající vnáší do obsahu je dostatečně poutavá pro virální šíření tohoto videa. Může se jednat o propagaci produktu či služby.

FIREMNÍ VIDEO – FIREMNÍ REPORTÁŽ

F

Video ve formátu televizní reportáže pro přiblížení Vašeho podnikání. Reportáž diváka seznámí poutavou formou s Vámi, firmou, produktem, nebo službou. Produktová reportáž má osobnější ráz. Divák se lepe seznámí s Vámi a máte možnost této důvěry využít na nevtíravé představení Vaší nabídky. Hodnota těchto zdělení často převyšuje samotnou komerčnost vzniku této reportáže. Informace z těchto reportáží jsou většinou hlubšího charakteru.

Technický servis

Fuchs Chemical Process Management (CPM) je kompletní systém dodávky olejů a maziv pro zajištění optimálního a bezproblémového chodu strojů a zařízení ve vaší výrobě, a je to systém unikátní a flexibilní, aby splňoval požadavky vašeho podnikání. CPM je pečlivě řízený a strukturovaný systém operací, při které jsou všechny aspekty a důsledky použití olejů a maziv sledovány a vyhodnocovány. Verze s ...

Read More »

Powered by themekiller.com