Home » DOKUMENTÁRNÍ VIDEO

DOKUMENTÁRNÍ VIDEO

Úkolem kvalitního dokumentárního videa je získat autentické postřehy ze skutečných událostí. Zprostředkovat neopakovatelnou atmosféru na emoční a obsahové úrovni. Vše díky vhodné volbě techniky natáčení, způsobu snímání a postprodukce.
© FotoEmotion MEDIA

 

VYTVOŘÍME VÁM

 

AKČNÍ VIDEOKLIP

Videoklip je nejpopulárnější poutavá prezentace na internetu, sociálních sítích, předváděcích akcích, či na schůzce s klientem. Děj se odehrává v rychlém tempu s podkresovou hudbou a emocionálním nábojem, pro atraktivní prezentaci jakékoliv akce. Dle dohody vždy připravíme video na míru, schopné poutavě prezentovat, cíle i témata.

 

DOKUMENTÁRNÍ KRÁTKÉ VIDEO

Dokumentární video menšího rozsahu, zaměřené na prezentování osobních názorů, společenských, kulturních, či politických postojů. Ideální pro jakoukoliv kampaň v záštitě jedné osobnosti.

 

ZÁZNAM AKCE

Videozáznam akce je celkový záznam společenské, kulturní, nebo firemní akce pro účely archivace, či prodeje. Většinou se jedná o záznamy přednášěk, konferencí, seminářů, divadelních představení nebo koncertů. Dle dohodnutých požadavků je možno záznam sestříhat do kratší podoby, pro jednodušší šíření, či jinak postprodukčně spracovat.

 

PUBLICISTICKÁ REPORTÁŽ

Video reportáž pro Vaše webové stránky. Reportáž obsahuje rozhovory s klíčovými aktéry a reportérem, mluvené vstupy a komentáře. Obsah reportáže se domlouvá předem pro jasné vyznění a splnění účelu prezentace. Určení reportáže: firemní akce, koncerty, školení, team buildingy, nebo jako průběhová dokumentace projektu.

Kněžské svěcení v pražské arcidiecézi

Při mši svaté udělil pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP kněžské svěcení jáhnům Štěpánu Faberovi, Martinu Chleborádovi, Michalu Prívarovi a Jiřímu Zemanovi. Místo konání: Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha

Read More »

Vánoční koleda

Vánoční koleda - video Martin Root

VÁNOČNÍ KOLEDA Kouzlo Vánoc ve známém Dickensově příběhu. Choreografie a režie: Richard Ševčík Libreto: Kateřina Ševčíková Hudba: Jan Matásek Scéna: Luděk Hora Kostýmy: Tomáš Kypta Projekce: Jakub Mareš Světelný design: Vratislav Mikan Asistent choreografie: Zuzana Susová a Anna Ščekaleva Asistent režie: Vlasta Vindušková Dramaturgie: Petra Březovská

Read More »

SIMONE GHERA – DANCER INSIDE PRAGUE

Opening day of the Prague exhibition „DANCER INSIDE PRAGUE“ on may 5nd 2014 in the Baroque Chapel of The Instituto Italiano di Cultura di Praga with performances of the Czech National Ballet in Prague.

Read More »

Svatební veletrh – SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague

Svatební dny – to je široká nabídka firem a služeb ze svatebního oboru – svatební šaty a doplňky, pánská móda, květiny a dekorace, místa pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, šperky, fotografové a video, svatební oznámení, svatební hudba, vizážistky, kadeřnice, svatební dorty, cukroví a další lahůdky, vína, káva a další nápoje – prostě vše pro přípravu svatby.

Read More »

A Walk Worthwhile

Final Exam Theatre Arts Studies 2015 Working Title: „Fifty shades of procházka“ Dobře placená procházka is a Czech musical and film. Director: Lukáš Pečenka, Vlasta Žehrová Running time: 1h 29m Music composed by: Jiří Šlitr Story by: Jiří Suchý, Jiří Šlitr Cast Vanilka: Aneta Novotná, Eliška Königsmarková, Monika Jedličková Aunt: Marcela Laurinová, Noemi Krieglerová, Kateřina Holubová Postman: Lukáš Jabůrek Lawyert: ...

Read More »

Powered by themekiller.com