Home » SVATEBNÍ VIDEO

SVATEBNÍ VIDEO

Svatební den je něco jedinečného a těžko popsatelného. Vše se odehrává na živo v barvitém sledu emocí, slz a radosti. My Vám tyto okamžiky zaznamenáme s grácií a kouzlem této neopakovatelné atmosféry.
© FotoEmotion MEDIA

Stačí si vybrat

SVATEBNÍ VIDEO

V

Svatební video je skvělá volba pro všechny, co chtějí klasiku, ale v perfektním provedení se zachycením všech jedinečných momentů. Hlavní náplní je zaznamenat neopakovatelnou atmosféru svatebního dne na video, které si budete moci se zalíbením pouštět po celý život. Krom videa s podkresovou hudbou, jsou zde užity i záběry s živým zvukem, proslov otce, oddávájícího, ano, nebo první tanec. Charakteristika svatebního videa jsou dlouhé záběry.

SVATEBNÍ VIDEOKLIP

K

Rychlý dějový sled s emotivním nábojem, který podtrhuje vhodná nosná hudební složka. Střih i délka je obdobná jako u hudebního klipu. Dynamika se podřizuje přání zákazníka a užité hudbě. Od romantiky, až po metalovou svatbu. Klip je předurčen pro prezentace na sociálních sítích. Obsahová skladba obdobná jeko u svatebního videa, však provedením a způsobem natáčení se liší.
Zde se stáváte hvězdou svatebního dne.

SVATEBNÍ FILM

F

Jedinečnost filmu o svatbě spočívá zachycení atmosféry celého dne, rozhovorů s vašimi blízkými a kamarády. Jedinečný dokument ze svatby, svatebního dne a příprav. Soubor zachycených momentů, které uvidíte poprvé, až po zhlédnutí tohoto filmu. Natáčení probíhá dle předem nachystaného scénáře, a to však bez toho, aby Vám osobně zasahovalo do svatebního dne jinak, než jak sami budete chtít. Svatební film je dokumentárně hodnotnému dílo, které je schopno komlexně uchovat tyto chvíle pro čas budoucí. Celé je to okořeněno vkusným střihem, emotivními záběry a vhodnou podkresovou hudbou.

Martina & Jaromír

Svatební Video Praha

Krásná svatba Martiny a Jaromíra. Plná hudby, tance a celebrit na Písecké bráně.

Read More »

Sabina a Michal

Svatbní video - Vila Lanna - Sabina a Michal

Svatební den ve stylu 30. let. Začal obřadem v Břevnovském klášteře, pokračoval na Pražském hradě a skončil v nádherné Vile Lanna.

Read More »

Lucie & Tomáš

Nádherná svatba v Yard Resortu u Prahy.

Read More »

The Wonderful Wedding day of Jana & Kevin

The Wedding of Jana & Kevin was celebrated at The Baroque Pearl of Central Bohemian – Chateau Jemniště, Farm Michael with their family and friends, filmed by Martin Root in September 2015

Read More »

Zuzana & Rostislav

Nádherná svatba v letohrádku Kinských – Musaion

Read More »

Zdeňka & František

Nádherná svatba v Kutné Hoře v Malíně se Zdeničkou a Františkem.

Read More »

Jana & Luboš – Secret Wedding

Enjoy the story of the day Jana & Luboš tied the knot of love at City Museum in Čelákovice, Czech Republic.

Read More »

Powered by themekiller.com